Hızlı Teklif Formu

  Firma Adı

  Yetkili Adı

  Telefon

  E-mail

  Konu

  Notunuz

   

  Yaprak Turnike

  Eksen Güvenlik Teknolojileri > Genel  > Yaprak Turnike
  Yaprak Turnike 

  Yaprak Turnike

  Yaprak Turnike  krom kaplama Olarak üretilmekte kanat Üzerine Yönlendirme ettik firma isim logosu baskıları yapılmakta olup  yaya Geçişi, engelli Geçişi, mini yükleme kullanıcının alanı gibi alanların kapatılması Geçiş Kolaylığı sağlamak Amaçlı kullanılmak ile beraber Geçiş kontrol güvenliğini Sağlar. yaprak turnike kilitli olup istenilen Yöne Göre ayarlanabilmektedir. Mekanizme içerisinde bulunan yay sayesinde  açıldıktan sonra tekrar eski konumuna gelir şık bir tasarım olup   yaprak turnike montajı kolay uzun ömürlü olmasıyla beraber tamamen yerli üretim olup 10 yıl yedek parça ve 2 yıl tam  garantili bir üründür.

  yaprak turnike sistemleri Kullanımı Alanları

  turnike sistemlerinin Tren, metro, metrobüs İstasyonları, İskele girişleri, ticaret merkezleri, Endüstriyel tesis gibi Kontrol ettik wc Kampüs kapılarında, Stadyumlar, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, tesis, sosyal alanlar, Güvenlik  ve kontrol seviyesinin önemli olduğu mekan ve alanlarda her türlü ortam şartlarına uyum sağlayarak tam performans çalışa bilmektedir

  Uyumluluk

  Turnike  nin pdks personel kontrol sistemi  otomasyonu, yemekhane kontrol sistemi  otomasyonu. Spor salonu kontrol sistemi   otomasyonu. Havuz kontrol sistemi otomasyonu. Ziyaretçi kontrol sistemi  otomasyonu. cami wc gibi jetonlu veya metal para ile geçiş kontrolü olan  alanlarda   tam uyumlu olarak güvenle kullanılabilir

  turnike sistemleri genel özellikleri

  Enerji Mekanik tek yönlü Yaprak Turnike herhangi bir enerji kaynağına gerek duymadan, geçen kişinin itme hareketi ile tek yönde çalışır, yay mekanizması ile kendiliğinden kapanır. Diğer yönden geçişe izin vermez.
  Gövde Krom nikel + paslanmaz çelik malzemeden üretilir.
  Ebatlar Kol ile beraber genişlik: 90 cm / boy: 108 cm
  Uygulama Giriş yönüne göre (sağ – sol) ayarı yapılabilmektedir. Mekanik yaprak turnike sadece tek yönde geçişe izin verir.
  Özgün Tasarım Dekoratif dış görüntü, yumuşak ve sessiz geçiş ile birlikte özgün bir tasarıma sahiptir.
  Teknik Servis Sürekli Servis ve yedek parça desteği; % 100 Yerli Üretim, Kolay Montaj

  • Nikel kaplama gövde ve kapı
  • Elle açılıp kendiliğinden geri kapanma
  • Tek yön kontrol
  • Pleksi kapı levhası üzerine kullanım amacına uygun işaret (Özürlü/dur işareti gibi)
  • Şık tasarım
  • 10 kg
  EKSEN ARGE
  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  Call Now ButtonHEMEN BİLGİ AL