Hızlı Teklif Formu

  Firma Adı

  Yetkili Adı

  Telefon

  E-mail

  Konu

  Notunuz

   

  turnike sistemleri fiyat

  Eksen Güvenlik Teknolojileri > Genel  > turnike sistemleri fiyat
  CRB 100D PASLANMAZ ÇELİK DOUBLE TEK AYAK TURNİKE

  turnike sistemleri fiyat

  turnike sistemleri fiyat nın değişken olması ile beraber her bütçeye uygun bir çok modeli ulaşabilirsiniz.turnike sistemi giriş çıkışı ve geçiş kontrol güvenliğinin önemli olan alanlarda ve geçiş bilgilerinin arşivlenmesi  ve giriş çıkışının düzeninin sağlanması amaçlı bir çok  güvenlik sistemi ile entegrasyonu yapılarak çalışan şık tasarım ve her türlü alanda kullanılabilen  kontrol ve güvenlik sistemidir

  turnike sistemleri Kullanım Alanları

  Tren, metro, metrobüs İstasyonları, İskele girişleri, ticaret merkezleri, Endüstriyel tesis gibi wc Kampüs kapılarında, Stadyumlar, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, teshis, sosyal alanlardır.

  uyumluluk

  Turnike Sistemleri  nin pdks personel kontrol sistemi  otomasyonu, yemekhane kontrol sistemi  otomasyonu. Spor salonu kontrol sistemi   otomasyonu. Havuz kontrol sistemi otomasyonu. Ziyaretçi kontrol sistemi  otomasyonu. cami wc gibi jetonlu veya metal para ve  yüz tanıma sistemi , parmak izi okuyucu , kartlı ve şifreli araçlar  ile entegrasyonunun yapılarak takip ve güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz.

  turnike sistemleri fiyat yapılacak olan entegrasyona göre değişkenlik gösterir. ve her bütçeye uygun turnike sistemleri fiyat na  bizden  ulaşabilirsiniz  Turnike Geçiş Sistemi Darbe dayanımı yüksek 304 Kalite Paslanmaz Çelik olması sebebi ile uzun ömürlü olup  ortam içeriği ve korozyona karşı dayanımı yüksek Mekanizma alanında bulunan Özel Darbe Sönümleme Sistemi’nde kullanım için kolaylık ayarlayabilir ve bu yumuşaklıkta uzun ömürlü olarak kullanılabilir Kollar:  Standart 32mm uzunluğundaki yüzeye sahiptir. Acil Durum:  Enerji kesilme durumu (yangın, panik vb. Gibi) turnike sistemleri   iç ve dış mekandaki rahatlık kulanılabilir  Kapakları cam olarak tasarlanmış turnikelerde her türlü logo ve görsel kullanıma uygundur. Özel dekoratif paslanmaz araçlar ile şık çözümler sunmakta.

  turnike sistemi genel özellikleri

  Kasa: AISI 304 Kalite paslanmaz
  Kol: Standart 32mm kalınlığında alüminyum ve eloksallı
  Göbek: Darbeye dayanımı yüksek özel alaşımlı malzemeden enjeksiyon baskı alınarak üretilmiştir.
  Mekanizma: Darbe dayanımı yüksek olup, Sıcak haddelenmiş çelik sacdan imal edilmiştir. Kilitleme sistemi AISI 304 kalite paslanmaz çelik dir.
  Çalışma: Her iki yönde ayarlanabilir, el ile sürüş.
  Acil Durum: Enerji kesilme durumunda kollar serbest geçişe izin vermektedir. Yangın, panik vb. gibi tüm paneller ile basit olarak bağlantıya uyumludur. Bu tip cihazlardan gelebilecek kontak veya kablo bağlantısı kesilmesi durumunda turnike otomatik olarak serbest geçişe izin vermektedir
  Güç Kaynağı: 220 VAC , 60 Hz
  Çalışma Isısı: -10 C / +50 C
  Geçiş Hızı: Max. 20 Kişi / Dakika
  Geçiş Aralığı: 45cm (standart kol uzunluğu)
  Led Gösterge: Her iki yöne standart
  Ağırlık: 28 kg
  Güvenlik Seviyesi: Caydırıcı
  Kullanım Alanları: İç ve dış alanlarda kullanıma uygundur

  EKSEN ARGE
  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  Call Now ButtonHEMEN BİLGİ AL