Hızlı Teklif Formu

  Firma Adı

  Yetkili Adı

  Telefon

  E-mail

  Konu

  Notunuz

   

  LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

  Eksen Güvenlik Teknolojileri > Genel  > LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ
  LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

  LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ

  LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ Turnike Geçiş Sistemi Darbe dayanımı yüksek 304 Kalite Paslanmaz Çelik olması sebebi ile uzun ömürlü olup  ortam içeriği ve korozyona karşı dayanımı yüksek Mekanizma alanında bulunan Özel Darbe Sönümleme Sistemi’nde kullanım için kolaylık ayarlayabilir ve bu yumuşaklıkta uzun ömürlü olarak kullanılabilir Kollar:  Standart 32mm uzunluğundaki yüzeye sahiptir. Acil Durum:  Enerji kesilme durumu (yangın, panik vb. Gibi) tripod turnike  iç ve dış mekandaki rahatlık kulanılabilir  Kapakları cam olarak tasarlanmış turnikelerde her türlü logo ve görsel kullanıma uygundur.LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ Özel dekoratif paslanmaz araçlar ile şık çözümler sunmakta.

  Kullanım Alanları

  LTOP-111 HIZLI GEÇİŞ TURNİKELERİ Tren, metro, metrobüs İstasyonları, İskele girişleri, ticaret merkezleri, Endüstriyel tesis gibi wc Kampüs kapılarında, Stadyumlar, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, teshis, sosyal alanlardır. Turnike Sistemleri  nin pdks personel kontrol sistemi  otomasyonu, yemekhane kontrol sistemi  otomasyonu. Spor salonu kontrol sistemi   otomasyonu. Havuz kontrol sistemi otomasyonu. Ziyaretçi kontrol sistemi  otomasyonu. cami wc gibi jetonlu veya metal para ve  yüz tanıma sistemi , parmak izi okuyucu , kartlı ve şifreli araçlar  ile entegrasyonunun yapılarakda takip ve güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz.

  Teknik Özellikler

  Kasa : AISI 304 kalite paslanmaz çelik ve dekoratif paslanmaz seçenekleri yapılabilmektedir. (Detaylar Dekoratif Sac Sekmesindedir)
  Kanatlar : 10 mm temperli & Rodajlı Cam
  Üst Tabla : 12mm Temperli & Rodajlı Görsel içerikli Cam Sınırsız görsel imkanı sağlamaktadır, örneğin cam üzerine Ahşap, Granit veya dilediğiniz herhangi bir görsel kullanılarak şık ve gerçekçi bir görüntü elde etme imkanı sağlamaktayız. (Detaylar Cam Görselleri Sekmesindedir)
  Mekanizma : Ayarllanabiliir tork kontrolü ile fiziksel sıkışmalarda kişiye zarar vermez.
  Sensör : Algılama Sensörleri Her turnikede 7 adet karşılıklı foto elektrik sensörü bulunur.
  Led İndikatörler: İsteğe bağlı ve opsiyon olarak ; Üst tabla altına, burun kısmına ve kanatlara uygulanmaktadır.
  Çalışma : Çift yönlü kontrollü veya kontrolsüz giriş çıkış imkanı
  Çalışma Voltajı : 220 VAC, 60 Hz.
  Çalışma ısısı : -10°C / +50°C
  Geçiş Hızı : 40 kişi/dakika
  Acil Durum : Acil durumlarda yangın ihbar sisteminden gelen sinyal ile ‘’acil mod’’ konumuna geçer ve kanatlar açılarak geçiş yolu açılır, enerji kesintisinde opsiyonel akü desteği ile kanatlar otomatik olarak açık pozisyona geçer.
  Geçiş Aralığı : 60 cm
  Ağırlık : 80 kg (Tekli Kanat)
  Güvenlik Seviyesi : Caydırıcı
  Kullanım Alanları : İç ortam kullanımına uygundur.
  Uygulama Alanları : Optik turnikeler hızlı ve yoğun alanlar için tasarlanmıştır. Eşsiz tasarım şıklığı ile özel projelerde mimar ve dekoratörlere alışılmışın dışında imkan ve görsel farklılık sunmaktadır.

  Uyumluluk

  parmak izi sistemleri  yüz tanıma sistemleri kartlı geçiş sistemleri temamsız ateş ölçer cihazlar buton uzaktan kumanda ve  cepmobil uygulama devresi ve birçok sistem ile  beraber personel devam takip sistemi, yemekhane kontrol sistemi, öğrenci takip sistemi, ziyaretçi takip sistemi, geçiş kontrolü ve geçiş güvenliği   ekipmanlar ile tam  entegrasyonunun yapılarak da takip ve güvenlik amaçlı tam uyumlu olarak kullanabilirsiniz

  EKSEN ARGE
  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  Call Now ButtonHEMEN BİLGİ AL