Çözüm Merkezi

0850 396 1 909 0531 350 52 75

Kurumsal

0 +
Müşteri Bize Güvendi

Neden Eksen PDKS?

Yenilikçi : “Yarının teknolojisini bugünden kullanıyoruz”

Sektörümüzü tanırız ve dünya pazarındaki güvenlik sistemleri ile ilgili yenilikçi teknolojik gelişmeleri takip eder, üretilen her cihazı inceleriz.

Ekonomik : “Avantajlarımızı paylaşıyoruz”

Satmış olduğumuz ürünleri direk distribütör yada üreticiden temini sağlanır. Bu sayede olabilecek minimum fiyatlara ürün ve hizmetlerimizi sunabiliriz.

Kullanıcı dostu : “Sizin gözünüzden bakıyoruz”

İhtiyaçlarınız doğrultusunda ve kullanım açısından gayet kolay arayüz tasarlıyoruz. Perseonellerinizi ücretsiz eğitimlerden geçirerek sizin dilinizden konuşmaya özen gösteriyor, teknik detaylarla sizi meşgul etmiyoruz.

Uyumluluk : “Sistemlerinizle uyumluyuz”

Pdks,yemekhane takip,spor salonu,ec takip,üye takip vb yazılımlarınızın verileri bünyenizde bulunan muhasebe,personel,ofis ve özel yazılımlarınıza veri transferi yapılabilir. Parmakizi,kamera diafon,access gibi cihazlarımızda yangın alarm,hırsız alarm gibi sistemlerinizle entegre çalışabilir.

Zamanında : “Tam söz verdiğimiz gibi”

Zamanınızın ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Söz verdiğimiz gibi projelerinizi zamanında hayata geçiriyor, en son teknolojiyi kullanarak müşteri problemini uzak erişim bağlantıları ile kısa bir zamanda gideriyoruz. Birçok üründe arızalı bir cihazın yerine yedeğini bırakıp tamire alır , tamir süresi uzarsa da yenisini veriyoruz.

Vizyonumuz

Teknoloji alanındaki deneyim ve uzmanlığımızı müşteri memnuniyetine dönüştürerek,kaliteli ve yaratıcı çözümler sunan ve verdiğimiz tüm hizmetlerde Türkiye’nin en iyisi olmaya devam ederek örnek şirket olmaktır.

Misyonumuz

Ürün çeşitlerimiz, yenilikçi çözümlerimiz ve satış sonrası hizmet dallarında sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterilerin ilk tercihi olarak, çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmak.

0 +
Gülümseyen Müşteri
0 +
Teslim Edilen Proje
0 +
Yıllık Sektörel Tecrübe
0 +
Uzman Takım Arkadaşı