Hızlı Teklif Formu

  Firma Adı

  Yetkili Adı

  Telefon

  E-mail

  Konu

  Notunuz

   

  kızılötesi kamera

  Eksen Güvenlik Teknolojileri > Genel  > kızılötesi kamera
  kızılötesi kamera

  kızılötesi kamera

  kızılötesi kamera   bir çok alanda kullanılmasıyla birlikte son günlerde ülkemizde yaşadığımız coronavirus salgınında ise bizler yardımcı olmaktadır birincisi el tipi termal kamera lar ikincisi ise çoklu sabit termal kameralar olarak ayırabiliriz genel hatlarıyla

  Bu kızılötesi kamera   sabit kullanılabilir bu üründe ise 1 ile 5 metre arasında tarama yapabilir bina giriş kısmına sabitlenir  ve  gelen ziyaretçiler kamera görüş açısından tek tek çoklu olarak  geçişler yapılır  aynı anda 30 kişinin  vucut  sıcaklıgını  ölçer ve cihaza tanımlanmış olan derecemizi geçmesi durumunda bizlere sesli ve görüntülü olarak uyarı verecektir. ve tv veya monitöre bağlayabiliriz cihaz üzerinde bulunan 16GB SD kart üzerine ise yüksek ateşi insan tespiti durumunda fotoğrafını çekerek saklaya bilinir Temassız olması sebebi ile kızılötesi kamera  hızlı tarama yaparak güvenlik personelinizin enfeksiyonu almasını önlemiş olacaksınız. sadece insan kontrolü ve takibi için yapılmış yüksek hassasiyeti olan test edilmiş bir üründür.opsiyonel olarak kamera görüntüleri 3 aya kadar canlı video görüntü kaydı yapılabilir.

  sabit kızılötesi kamera çözümleri

  yapay zeka algoritması sayesinde 3mt mesafeye kadar hızlı ve temassız ölçüm
  yapıp Blackbody cihazı ile son derece hassas (±0.3°C’ye kadar) vücut sıcaklığı ölçümü yapabilir. Havalimanları, tren
  istasyonları, okullar ve insanların toplandığı veya geçtiği diğer yerlerdeki insan sıcaklıklarını ölçerek salgınları
  önleme ve kontrolüne yardımcı olur.

  termal kameralar  sabit kullanılabilir  1 metre veya  5 metre arasında tarama yapabilir bina giriş kısmına veya giriş yapılacak iç ve dış ortama montajı yapılır   ve  gelen personel  veya ziyaretçiler kamera görüş açısından serbes olarak   geçişler yapılır  aynı anda 30 kişinin  vucut  sıcaklıgını  ölçer ve cihaza tanımlanmış olan derecemizi geçmesi durumunda bizlere sesli ve görüntülü olarak uyarı vererek aynı anda kayıt altına alır . ve tv veya monitöre bağlayabiliriz cihaz bağlı bulunan nvr kayıt cihazı  üzerine ise yüksek ateşi insan tespiti durumunda fotoğrafını çekerek veya video görüntü kaydını saklaya bilinir Temassız olması sebebi ile hızlı tarama yaparak güvenlik personelinizin enfeksiyonu almasını önlemiş olacaksınız. sadece insan kontrolü ve takibi için yapılmış yüksek hassasiyeti olan test edilmiş bir üründür.opsiyonel olarak kamera görüntüleri 3 aya kadar veya opsiyonel artırılabilir canlı video görüntü kaydı yapılabilir.

  Güvenlik için doğru
  sıcaklık ölçümü
  Her hangi bir nesneye
  temas etmeden hızlı tarama
  Geçiş alanlarındaki verimlilik
  için çoklu tarama
  Tespit anında Görsel Uyarı
  Kontrol etmek için maske
  çıkarmaya gerek yok

  sabit kızılötesi kamera özellikleri

  • 400 * 300 VOx soğutmasız termal sensör teknolojisi
  • Athermalized Lens (termal), Focus-free
  • Vücut sıcaklığı ölçümü mevcut
  • Ölçüm Hassasiyeti: ± 0.3 ° C, blackbody ile
  • Beyaz ışık ve siren ile aktif caydırma
  • Opsiyonel çeşitli lensler (7,5 / 13 mm)
  • 2/2 alarm girişi / çıkışı
  • Mikro SD bellek, IP67, PoE, ePoE

  Kullanımı Alanları

  kullanım alanları özel mülk, restaurant, lokanta ,yemek üretim tesisi, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, tesis, sosyal alanlardır devlet okulları, özel okullar, kolejler, dershaneler, yurtlar, üniversiteler, kampüsler

  SET  İÇERİKLERİ

  • TERMAL KAMERA
  • BLACKBODY
  • DSS PRO YAZILIM
  • IVSS NVR KAYIT ÜNÜTESİ
  • 1 ADET TRİPOD AYAK
  • 1 ADET VİDEO BAĞLANTI KABLOSU
  • el tipi kızılötesi kamera

   Bu  kameralar taşına bilir ve sabit kullanılabilir bu üründe ise 1 ile 5 metre arasında tarama yapabilir bina giriş kısmına sabit ve taşınabilir olarak kullanılır ve gelen ziyaretçiler kamera görüş açısından tek tek geçişler yapılır ve cihaza tanımlanmış olan derecemizi geçmesi durumunda bizlere sesli ve görüntülü olarak uyarı verecektir. Ve cihaz üzeninde bulunana video çıkışı sayesinde ilave tv veya monitöre bağlayabiliriz cihaz üzerinde bulunan 16GB SD kart üzerine ise yüksek ateşi insan tespiti durumunda fotoğrafını çekerek saklaya bilinir ve yine cihaz üzerinde bulunan batarya ile cihazı yaklaşık 24 saatlik bir süre ile kesintisiz çalıştırabilirsiniz. Temassız olması sebebi ile hızlı tarama yaparak güvenlik personelinizin enfeksiyonu almasını önlemiş olacaksınız. sadece insan kontrolü ve takibi için yapılmış yüksek hassasiyeti olan test edilmiş bir üründür.opsiyonel olarak kamera görüntüleri 3 aya kadar canlı video görüntü kaydı yapılabilir.

    

   el tipi kızılötesi kamera özellikleri

   Çözünürlük     160×120

   Sıcaklık           20°C ~ 50°C

   Doğruluk        ≤0.06°C

   CCD   1.3 Milyon Piksel

   LCD    3.5″ inch

   Çalışma Sıcaklığı        0°C ~40°C

   el tipi termal kamera set içerikleri

   1 ADET TERMAL KAMER

   1 ADET TRİPOD AYAK

   1 ADET  BATARYA

   1 ADET SARJ ADAPTÖRÜ

   1 ADET VİDEO BAĞLANTI KABLOSU

   1 ADET 16GB SD KART

    

  EKSEN ARGE
  No Comments

  Sorry, the comment form is closed at this time.

  Call Now ButtonHEMEN BİLGİ AL