kızılötesi kamera

kızılötesi kamera   bir çok alanda kullanılmasıyla birlikte son günlerde ülkemizde yaşadığımız coronavirus salgınında ise bizler yardımcı olmaktadır birincisi el tipi termal kamera lar ikincisi ise çoklu sabit termal kameralar olarak ayırabiliriz genel hatlarıyla

Bu kızılötesi kamera   sabit kullanılabilir bu üründe ise 1 ile 5 metre arasında tarama yapabilir bina giriş kısmına sabitlenir  ve  gelen ziyaretçiler kamera görüş açısından tek tek çoklu olarak  geçişler yapılır  aynı anda 30 kişinin  vucut  sıcaklıgını  ölçer ve cihaza tanımlanmış olan derecemizi geçmesi durumunda bizlere sesli ve görüntülü olarak uyarı verecektir. ve tv veya monitöre bağlayabiliriz cihaz üzerinde bulunan 16GB SD kart üzerine ise yüksek ateşi insan tespiti durumunda fotoğrafını çekerek saklaya bilinir Temassız olması sebebi ile kızılötesi kamera  hızlı tarama yaparak güvenlik personelinizin enfeksiyonu almasını önlemiş olacaksınız. sadece insan kontrolü ve takibi için yapılmış yüksek hassasiyeti olan test edilmiş bir üründür.opsiyonel olarak kamera görüntüleri 3 aya kadar canlı video görüntü kaydı yapılabilir.

sabit kızılötesi kamera çözümleri

yapay zeka algoritması sayesinde 3mt mesafeye kadar hızlı ve temassız ölçüm
yapıp Blackbody cihazı ile son derece hassas (±0.3°C’ye kadar) vücut sıcaklığı ölçümü yapabilir. Havalimanları, tren
istasyonları, okullar ve insanların toplandığı veya geçtiği diğer yerlerdeki insan sıcaklıklarını ölçerek salgınları
önleme ve kontrolüne yardımcı olur.

termal kameralar  sabit kullanılabilir  1 metre veya  5 metre arasında tarama yapabilir bina giriş kısmına veya giriş yapılacak iç ve dış ortama montajı yapılır   ve  gelen personel  veya ziyaretçiler kamera görüş açısından serbes olarak   geçişler yapılır  aynı anda 30 kişinin  vucut  sıcaklıgını  ölçer ve cihaza tanımlanmış olan derecemizi geçmesi durumunda bizlere sesli ve görüntülü olarak uyarı vererek aynı anda kayıt altına alır . ve tv veya monitöre bağlayabiliriz cihaz bağlı bulunan nvr kayıt cihazı  üzerine ise yüksek ateşi insan tespiti durumunda fotoğrafını çekerek veya video görüntü kaydını saklaya bilinir Temassız olması sebebi ile hızlı tarama yaparak güvenlik personelinizin enfeksiyonu almasını önlemiş olacaksınız. sadece insan kontrolü ve takibi için yapılmış yüksek hassasiyeti olan test edilmiş bir üründür.opsiyonel olarak kamera görüntüleri 3 aya kadar veya opsiyonel artırılabilir canlı video görüntü kaydı yapılabilir.

Güvenlik için doğru
sıcaklık ölçümü
Her hangi bir nesneye
temas etmeden hızlı tarama
Geçiş alanlarındaki verimlilik
için çoklu tarama
Tespit anında Görsel Uyarı
Kontrol etmek için maske
çıkarmaya gerek yok

sabit kızılötesi kamera özellikleri

 • 400 * 300 VOx soğutmasız termal sensör teknolojisi
 • Athermalized Lens (termal), Focus-free
 • Vücut sıcaklığı ölçümü mevcut
 • Ölçüm Hassasiyeti: ± 0.3 ° C, blackbody ile
 • Beyaz ışık ve siren ile aktif caydırma
 • Opsiyonel çeşitli lensler (7,5 / 13 mm)
 • 2/2 alarm girişi / çıkışı
 • Mikro SD bellek, IP67, PoE, ePoE

Kullanımı Alanları

kullanım alanları özel mülk, restaurant, lokanta ,yemek üretim tesisi, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, tesis, sosyal alanlardır devlet okulları, özel okullar, kolejler, dershaneler, yurtlar, üniversiteler, kampüsler

SET  İÇERİKLERİ

 • TERMAL KAMERA
 • BLACKBODY
 • DSS PRO YAZILIM
 • IVSS NVR KAYIT ÜNÜTESİ
 • 1 ADET TRİPOD AYAK
 • 1 ADET VİDEO BAĞLANTI KABLOSU
 • el tipi kızılötesi kamera

  Bu  kameralar taşına bilir ve sabit kullanılabilir bu üründe ise 1 ile 5 metre arasında tarama yapabilir bina giriş kısmına sabit ve taşınabilir olarak kullanılır ve gelen ziyaretçiler kamera görüş açısından tek tek geçişler yapılır ve cihaza tanımlanmış olan derecemizi geçmesi durumunda bizlere sesli ve görüntülü olarak uyarı verecektir. Ve cihaz üzeninde bulunana video çıkışı sayesinde ilave tv veya monitöre bağlayabiliriz cihaz üzerinde bulunan 16GB SD kart üzerine ise yüksek ateşi insan tespiti durumunda fotoğrafını çekerek saklaya bilinir ve yine cihaz üzerinde bulunan batarya ile cihazı yaklaşık 24 saatlik bir süre ile kesintisiz çalıştırabilirsiniz. Temassız olması sebebi ile hızlı tarama yaparak güvenlik personelinizin enfeksiyonu almasını önlemiş olacaksınız. sadece insan kontrolü ve takibi için yapılmış yüksek hassasiyeti olan test edilmiş bir üründür.opsiyonel olarak kamera görüntüleri 3 aya kadar canlı video görüntü kaydı yapılabilir.

   

  el tipi kızılötesi kamera özellikleri

  Çözünürlük     160×120

  Sıcaklık           20°C ~ 50°C

  Doğruluk        ≤0.06°C

  CCD   1.3 Milyon Piksel

  LCD    3.5″ inch

  Çalışma Sıcaklığı        0°C ~40°C

  el tipi termal kamera set içerikleri

  1 ADET TERMAL KAMER

  1 ADET TRİPOD AYAK

  1 ADET  BATARYA

  1 ADET SARJ ADAPTÖRÜ

  1 ADET VİDEO BAĞLANTI KABLOSU

  1 ADET 16GB SD KART