bft moovi kollu bariyer

bft moovi 30 kollu bariyer

bft moovi 30 kollu bariyer daha çok düşük yogunluklu ve hızlı açma kapama ihtiyacı olmayan otoparklarda tercih edilmektedir.3 ile 6 metre arası kol uzunlugu seçenekleri bulunmaktadır.Hız olarak ise kol uzunluğuna bağlı olarak 4 ile 8 saniye arasında açma kapama süresi seçeneklerine sahiptir.

Otopark sistemlerinin başlıca ve en önde gelen ürünü olan otopark bariyerlerinde istikrar ve sağlamlık ön planda olması gereken kıstaslardandır.Bariyer sisteminde kullanılan en önemli ekipmanın motor olması ve motor teknolojisindede İtalyanların dünyada ilk sıralarda olduğunun bilinmesi ile bft markası rakiplerinden bir daha adım öne çıkarmaktadır.

Kullanım Alanları

bft moovi 30 kollu bariyer Tren, metro, metrobüs İstasyonları, İskele girişleri, ticaret merkezleri, Endüstriyel tesis gibi wc Kampüs kapılarında, Stadyumlar, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, teshis, sosyal alanlardır. Turnike Sistemleri  nin pdks personel kontrol sistemi  otomasyonu, yemekhane kontrol sistemi  otomasyonu. Spor salonu kontrol sistemi   otomasyonu. Havuz kontrol sistemi otomasyonu. Ziyaretçi kontrol sistemi  otomasyonu. cami wc gibi jetonlu veya metal para ve  yüz tanıma sistemi , parmak izi okuyucu , kartlı ve şifreli araçlar  ile entegrasyonunun yapılarakda takip ve güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz.

Genel Özellikler

bft moovi 30 kollu bariyer daha çok düşük yogunluklu ve hızlı açma kapama ihtiyacı olmayan otoparklarda tercih edilmektedir.3 ile 6 metre arası kol uzunlugu seçenekleri bulunmaktadır.Hız olarak ise kol uzunluğuna bağlı olarak 4 ile 8 saniye arasında açma kapama süresi seçeneklerine sahiptir.

Bft giotto serisi bariyerler ise daha çok endüstriyel tipte kullanılması gereken yoğun kullanıma uygun otopark bariyerleridir.Günlük 6000/8000 arası açma kapama kapasitesine sahiptir ve yoğun kullanıma uygundur.Tamamen elektronik ve mikroişlemci üzerinden kontrol edilen giotto modelleri yine 3 ila 6 metre arası kol seçeneklerine sahiptir.Açma kapama süresi olarak ise yine kol uzunluğuna bağlı olarak 2,5 ile 4 saniye arası seçenekleri vardır.

Moovi 30s serisinin  bariyerler özelliği diğer serilere oranla çok daha hızlı çalisabilmesidir. Açma kapama süresi 1,5 saniye olan bft moovi  30s serisi bariyer aynı zamanda yoğun çalışmayada uygundur.Encoderli yapısı sayesinde çok uzun ömürlü ve stabil çalışan bariyerlere biridir. Özellikle ücretli otoparklarda kapama hızının yüksek olması gereken alanlarda tercih edilmektedir.

Teknik Özellikler

Panel : Alfa BOM
Güç: 110v .
Termal koruma: 300w .
Açılış süresi : 4sec
Bırakma sistemi : Özel Anahtar
Kullanım sıklığı: % 50
Koruma derecesi : IP 24
Ağırlık: 36kg .
Ürün Sertifikaları
Kalite Belgeleri ISO (20000-1:2011, 9001:2015,10002:2018, 14001:2015), OHSAS (18001:2007

Uyumluluk

hgs anten ogs anten biletli otopark parmak izi sistemleri  yüz tanıma sistemleri kartlı geçiş sistemleri temamsız ateş ölçer cihazlar buton uzaktan kumanda ve  cepmobil uygulama devresi ve birçok sistem ile  beraber personel devam takip sistemi, yemekhane kontrol sistemi, öğrenci takip sistemi, ziyaretçi takip sistemi, geçiş kontrolü ve geçiş güvenliği   ekipmanlar ile tam  entegrasyonunun yapılarak da takip ve güvenlik amaçlı tam uyumlu olarak kullanabilirsiniz