Hızlı Teklif Formu

Firma Adı

Yetkili Adı

Telefon

E-mail

Konu

Notunuz

 

3 kollu turnike

Eksen Güvenlik Teknolojileri > Genel  > 3 kollu turnike
3 kollu turnike

3 kollu turnike

3 kollu turnike diğer adıyla tripod olarak  bilinmekle beraber çalışma şekli şöyledir giriş çıkışı ve geçiş kontrol güvenliğinin önemli olan alanlarda ve geçiş bilgilerinin arşivlenmesi  ve giriş çıkışının düzeninin sağlanması amaçlı bir çok  güvenlik sistemi ile entegrasyonu yapılarak çalışan şık tasarım ve her türlü alanda kullanılabilen  kontrol ve güvenlik sistemidir 3 kollu turnike  nin belli başlı Kullanım Alanları söyledir Tren, metro, metrobüs İstasyonları, İskele girişleri, ticaret merkezleri, Endüstriyel tesis gibi wc Kampüs kapılarında, Stadyumlar, okullar, kamu kurumları, Özel imalathane, fabrika, teshis, sosyal alanlardır. Turnike Sistemleri nin pdks personel kontrol sistemi otomasyonu, yemekhane kontrol sistemi otomasyonu. Spor salonu kontrol sistemi   otomasyonu. Havuz kontrol sistemi otomasyonu. Ziyaretçi kontrol sistemi otomasyonu. cami wc gibi jetonlu veya metal para ve yüz tanıma sistemi , parmak izi okuyucu , kartlı ve şifreli araçlar ile entegrasyonunun yapılarakda takip ve güvenlik amaçlı kullanabilirsiniz. Turnike Geçiş Sistemi Darbe dayanımı yüksek 304 Kalite Paslanmaz Çelik olması sebebi ile uzun ömürlü olup  ortam içeriği ve korozyona karşı dayanımı yüksek Mekanizma alanında bulunan Özel Darbe Sönümleme Sistemi’nde kullanım için kolaylık ayarlayabilir ve bu yumuşaklıkta uzun ömürlü olarak kullanılabilir Kollar: Standart 32mm uzunluğundaki yüzeye sahiptir. Acil Durum: Enerji kesilme durumu (yangın, panik vb. Gibi) 3 kollu turnike   iç ve dış mekandaki rahatlık kulanılabilir  Kapakları cam olarak tasarlanmış turnikelerde her türlü logo ve görsel kullanıma uygundur. Özel dekoratif paslanmaz araçlar ile şık çözümler sunmakta.

3 kollu turnike genel özellikleri

Kasa: AISI 304 Kalite paslanmaz
Kol: AISI 304 Kalite paslanmaz
Göbek: Darbe dayanımı yüksek ETİAL 171 özel alüminyum dökümdür, yüzey polisajlıdır.
Mekanizma: Darbe dayanımı yüksek olup, ETİAL 171 özel alüminyum dökümden imal edilmiştir. Kilitleme sistemi AISI 304 kalite paslanmaz çelik dir.
Çalışma: Her iki yönde ayarlanabilir, el ile sürüş.
Acil Durum: Enerji kesilme durumunda kollar serbest geçişe izin vermektedir. Yangın, panik vb. gibi tüm paneller ile basit olarak bağlantıya uyumludur. Bu tip cihazlardan gelebilecek kontak veya kablo bağlantısı kesilmesi durumunda turnike otomatik olarak serbest geçişe izin vermektedir
Güç Kaynağı: 220 VAC, 60 Hz
Çalışma Isısı: -10 C / +50 C
Geçiş Hızı: Max. 26 Kişi / Dakika
Geçiş Aralığı: 45cm (standart kol uzunluğu)
Led Gösterge: Her iki yöne standart
Ağırlık: 30 kg
Güvenlik Seviyesi: Caydırıcı
Kullanım Alanları: İç ve dış alanlarda kullanıma uygundur

EKSEN ARGE
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

Call Now ButtonHEMEN BİLGİ AL